Татуировки Кристен Стуарт

Jaunosios žvaigždės Kristen Stewart tatuiruotės yra tik ant rankų.

Kiekviena wrappers žvaigždė drove tatu. Į kairę pavaizduotos keturios juostos, dešinėje - mažas simbolis infinity, kurį atlikėja padarė North Amerikietiškame mieste Našvilyje.

Keturi mažesni banglentės - tai pirmoji tatuiruotė "Sumeroko" žvaigždė, kurią ji padarė keliaujant su savo Scout drauge Taylor Compton. Pasivaikščioję 2013 m. Balandžio mėn. Texas mieste El Paso, draugyste pasuko salone tatu "Sun City Tattoo", kur Kristenas padarė savo pirmąją tatu.

Киноактриса neatspindi reikšmės tatuiruotės į kairę ranką.

Yra keletas nuomonių dėl to, kad tai tatu reiškia Kristeną Stewartą:

 • keturi stulpai - tai simbolis populiariame 70-mečiui grupės "Black Flag" punk grupės;
 • Kiekis juostelės lygus metų ilgiau staro žvaigždes su kino akorde Robert Pattinsonu, kurio nutraukimas su ja labai išgyveno.
 • тату кристен стюарт

  Tuo pačiu metų, keliaujanti vasarą, ištisus metus su savo draugais, Kristenas padarė savo antrą tatu, tik jau ant kito savo rankos. Paveikslėlis yra pakankamai arti prie kairės. Svarbu pastebėti, kad kiti keturi draugai taip pat yra salone "Pride Glor "padarė save tiksliai taip pat tatu, kaip ir Stuartas.

  Foto 2

  Trečioji tatu starta nusprendė padaryti save po to, kai baigė filmo "Clouds Zilso-Marijos" filmas, kur jos herojoje ant dešinės priekinės galvos buvo tatuojamos šviesos lempos iš paveikslėlio iš žinomos spanish artist Picasso "Guerinka". Kristenas pažymi, kad per filmą labai pripylėjo prie jos, todėl po jų pabaigos priėmė sprendimą daryti tikrąją tatuiruotę.

  Тату кристен стюарт на руке

  Интересен Смысл, kuris į šį paveikslėlį įtraukė pats įkūrėjas кубизма. Tatuoje vaizduojama lempa, kurios autorius savo paveikslą išskyrė vietą simbolio modernios pažangos mokslo ir technikos, labai glaudžiai susijęs su visuomenės vystymusi. Kartu su šia lempa tenka bombų įvaizdis - masinis naikinimo ginklas, naudojamas pasaulinių konfliktų ir karų.

  Художник pritaikė vaizdą lemputes, primindamas žmonijai, kad Dievas stebina ir mato viską. Ši paveikslėlis - protestas prieš vyrus ir prievartą. Galbūt, vaidmenį heroiną Kristen Stewart persmelkia su klausimais, iškilusiais didžiuoju pačiu, tuomet tatuiruotėje įterpia ypatingą prasmę?

  Ketvirtoji tatu žvaigždute atsirado pabaigoje 2014 m. Jo vertės žvaigždė dar neatskleidžia, kaip ir jos draugė Alicija Kargailė, kuriai tiksliai tokia pati tatu.

  Татуировки Кристен Стуарт

  Kristen Stewart išaugo šeimoje, kurios nariai mėgsta piešti savo tėvus. Greičiausiai iš žvaigždės "Sumerok" ateityje laukia naujų tatu.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: