Reikšmė tatuiruotes katė moterims

Šiandien kalbama apie simbolį, apie kurį tikrai yra, kad pasakoti. Atsižvelgiant į tai, kokia tatu kačiukas tikrai gali būti skiriasi iš to, iš kokios pusės žiūrėti į šį gyvūną.

Vaizdas kačių - pakankamai spalvinga tatuiruotė su daugybe reikšmių ir senovės legendomis. Straipsnyje jūs sužinosite, kur geriau įdėti nuotrauką, o rinkinys originalių nuotraukų ir skydelių padės išsiaiškinti pasirinkimą.

Pirmiausia, katinas - hunter, todėl be sėkmės, atsargumo, tvirkinimo, intelekto ir sugebėjimo adaptuoti įvairiose situacijose neįmanoma išeiti iš laimėtojo ir su laimikiu (pelė). Viduje senovinių valstijų ir skirtingų epochų atsirado legendos ir simbolika, priešingos vieni kitiems.

  • Плодородие, радость, власть. Manoma, kad laukiniai ливийские кошки самодимашнились. Jie užpuldavo netoli зерновых gyventojų Antrojo Egipto, taigi jie išgelbėjo žmones nuo žinduolių užpuolimo ir pagrobimo. Egiptiečiai žiūrėjo į šį ženklą Dievų, padarė gyvūną šventu. Naudoti tatu kačių galėjo tik prierai ar pasirinkta žinoti. С ликом животного parodyta Басту, богиню домашнего очага, linksmas, веселя, moteriškos grožio. Manoma, kad ir Dievas saulės Ra priėmė apvaizdą morkų ir nuėjo į žemę, jis pavaizdavo žlugdančiąsias žiaurus silpnąsias pajėgas. Egyptian cat tattoo depicts seated, with a proudly raised face and twisted tail. It beautifully is looking at the side of the ankles, on the shoulder, the neck, the stomach. Prieš девушкам загадочность ir грациозность, властность, гордость ir высокомерность. Kai kurie tiki, kad spinckas pritraukia turtus ir apsaugo nuo neigiamų nemalonumų, kaip nuo mėsos. Asirijos kariai sužinojo apie šventą gyvulį Egipte, juos priverdavo į šifitus, kad laimėtų bitus.
  • Tatu kačiukas - gynėtojas ir laikytojas nuo blogo. Dvei šimtai metų seni septyni įpilę į priekinę galvutę vaizdą gyvulį į apsauginę aprangą ir su juostelėmis apvadu. Jis atrodo gerai pasiekiamas ir buvo didelis apšvietimas, nes ratai ant laivų - tai įprastas įvykis. Azijos paleidžia naminius gyvūnus į budizmo šventyklas, kad jie atitrauktų šventą nuo piktųjų gurblių. Daphne provincijoje prieš katės kačiuką vilniečiai, papuošti juostelėmis ir spalvomis, palikti tamsoje. Jei žmogus nukentėjo nuo širdies, jo siunčiami pagal apžiūrą gyvūno. Japonijoje buvo manoma, kad morkoje находится человеческая душа. Po mirties į šventyklą atnešė jų vaizdus ir klano altorius, kad kelias į nirvą buvo lengvas. Tatu mirganti kazkas, tapusi pasauliu ir ramybe, tai vaizduoja ir dabar prisimena šventyklas. Tačiau kartais gyvūnams priskiriami sveriančiosios jėgos kartu su vampirizmu.
  • Оберег домашнего очага, любви и символ женственности. Viduramžių laikais kaukė tapdavo su miunu, graciu, vergiu atrakcija. Tailandoje dejavstjalizali siemens marmuras, o pirmą kartą buvo paleisti į laisvalaikio naktį į patalynę didelėje, rauginto kačių su ilgomis mase, kad šeima gyveno pakankamai ir laimės. Norvegai pavaizdavo Dievą Frejuje ant charioto, pagamintą graciuotais gyvūnais. Ji globoja visus nusistovėjusius viltį. In India, Sast, a goddess of motherhood, depicted in the form of a cat and connected with šeiminiu благополучием. Tačiau dabar gyvūnai laikomi nešvarios karmės laikmenomis, tarpininkaujant tarp pasaulių, pasiruošę desertiti maistą ir žmogaus mintis.
  • Ženklai tatu black cats nesiejama su Europos ir rusų tikėjimu dėl tarnų velnio ar aukų pagalbos. Jie atskleidžia laisvę, nepriklausomybę, paslaptį, greitą atkūrimą. Viduryje Europos gyventojai juos išnaikino tol, kol prasidėjo epidemija plinta, kuri greitai paplitusi grėsmėmis. Vonios Prancūzijoje su nusiteikimu buvo ir balta kačiukas. Rusijoje buvo tikėjimas: jei juoda morka nužudys ligoniui, jis greitai mirs. Tačiau Didžiojoje Britanijoje patikėjo: jei trumpas katinas šypuoja netoli nevedos, tai reiškia, kad ji pasisekė ištekėjusi.
  • Čiurptiškas katytojas tatu žymi рассудительность, pozityvios būsenos į gyvenimą, уверенность в преодолении nepatogumų. Сказочное животное vaizduojama monochrominiame, spalvotame ir juodos-sidabro variantuose. Natūrali paveikslėlis tinka ir vyrams, ir merginoms, geriausiai išvaizda ant pečių ar pečių, galima ant viršutinės dalies. Paveikslėlis visai spynai daugiau akcentuoja dėmesį į šeimos gyvybingumą. Красиво смотрится полулежащее gyvatė ant ветви дерева arba в шляпе. Reikalinga turi būti plati smile su mažais žaizdais.

SetWidth487-tatuiruočių katė-naminis gyvūnėlis
citata-češeris-katė-tatuiruotė
Mėnulio ir juodojo kačių tatuiruotė ant šono
kvailys-katė-dalis1-1-17-092020192
Felix kačių tatuiruotė visiškai atgal
f71b61af2f66213c3fec9baa0707f52d
nuostabi pilka rašalo kačių tatuiruotė ant rankovės
tumblr_le7aoxiV4I1qasqa8o1_500
Tradicinis Kitty-Cat-tatuiruotė
Reikšmė tatuiruotes katė moterims

Тату кошечки для девушек - таинственность ir грациозность

Kostiumas dėl elastingumo kūno, gracioznojoj and proudo googezku spalvos ir moteriškos grožį. Aiškiai ir gražiai vaizduojamos tatuiruotės siluetas kačių ant lopto, gyvulio, rankos ir legios. Plastinės linijos подчеркивают nežvandenybę ir patrauklumą savininkais, suteikia priežastį magnetizmą. Девушкам gerai подходит paveikslėliai, juodi ar spalvingi spalvos, su perėjimais ir šymis, kai прописывается kiekviena vilna vilna. Atrakcionai ir загадочно atrodo vaizdas ant užpakalio ar nugaros, ypač veidrodžiai ir įvairūs кошечки. Puikiai žvakė ant užtrauktuko pabrėžia moteriškumą ir grožį.

Dažnai jos patiria vaizdą apie naminį pasišventimą į intimų zonas, ypač aktualią žaidimų planą apie kačių-mėsos, kaip skleidžiant mėgstamiausius apie didelį pobūdį ir apgaulę. Nedideli tatuiruotės kačiukai ant gyvulio arba netoli krūties taip pat pasirodo seksualiai. Naudojant graciozinį gyvulį, lengvai pabrėžkite stilingumą ir gražią linijų plotą, jei jį užklijuokite ant šoninės dalies nugaros. Интересно смотрится симметричные мультипликаторы на ступнях.

Dejaukai dažnai renkasi vaizdą apie vaikišką šunį judant, su veržliuoju rėmu, parodydami, kad, nepaisant brangumo ir nedorybės, valdininkė galės įveikti kliūtis. Kotas pasirengęs nusipirkti ir pastebėti jo požymius - ženklas apsaugos. Девушка sugebės atsistoti savyje ir išeiti heroję iš sudėtingos situacijos. Dėl romantiškų ir nedaug natūrų puikiai tinka paveikslėlis mažos katės, lying ant buko su lenktomis pakėlėmis.

Tatu kačių lapeliai ant šono, už uosio, ant rankos ir legų yra labai efektyvi, ypač kelio pėdsakus ant pečių. Jie simbolizuoja gerą darbą ir asmeninį gyvenimą. Tačiau nepageidaujama pasirinkti mažai vaizdą, nes toje vietoje jis gali susilieti į vieną tašką.

Tarp mergaičių ir vyriškių tampa populiariausi raudoniukai, įdomūs kotairai. Jie išvaizda laziu, namų ir meilės, tapatina šeimos jausmą ir nepriimtinumą. Интересно смотрится персонажи из мультфильмов, придавая обладателю игривый image.

Мужские татуировки котов - simbolis sėkmės

Dažnai galima rasti kovos meno kolekciją su šarmomis ant vyriškų rankų. Iš esmės jie dažniausiai mėgsta įvaizdį agresyviosios piktogramos, tačiau yra ir majų kačių lovelazės su galančiu žvilgsniu ir tauriu-baltuoju apačioje. Tvarkingi lapeliai - prerogatyvos merginos, vyrai pasirenka spaudinius su kraujo ar kojinių žymomis. Bet koks siaubingą vaizdą pučistinį gyvulį ant viršaus dažnai simbolizuoja užduotį visuomenėje, kad savininkas savo gyvenime turi savo taisykles. Vyrams su geru jausmu, humoru ir teigiamu pasirinkimu tatuoda čekiško košo spalvos arba juodais atspalviais. Amerikoje tapo madinga užpildyti paveikslą savo naminius gyvūnus.

Manoma, kad gyvūno pobūdis perduodamas savininkui. Reikia kruopščiai užpildyti tatuoką katę šaukštelyje arba cilindre ir su laimis. Ji paplitusi tarp vorių grupuočių. Jei nusikaltėlis pradėjo bendradarbiauti su teisėtvarkos organais, jis darė ramybes ar nušovė bantą ar balandį. Vaizdas gyvūnas su klavišais - ženklas kareivis. Jei tokių paveikslėlių labai patinka, geriau pasirinkti spalvotą, įdomų vaizdą, kad nebūtų atsiradę nepatogūs apklausos.

Nuotrauka tatu kaukes

Тату-кошки-на-ступне
547556_450955801625934_871294064_n
1798152_10200792454292112_1692458913_n
10156132_10152133593682946_2029106803038937243_n
katlis-0111
kat. 0121
katė-0211
katė-0221
katė-0311
kat. 0321
katė-0411
ft00551-12
tTyi-_CnNeE
wUbK9V5Lq_g
WVaF7pZ1m-U
kačių tatuiruočių riešo
Gražūs kačių tatuiruotės dizainai
katė-tatuiruotė-l
katė-tatuiruotė-gėlė
Cat-tatuiruotė-dizainas-22
katės tatuiruotė
Cat-and-Wolf-tatuiruotė-on-hand
Butterfly-and-Cat-Tattoo-On-Back-For-Girls
566e7270b044d557d5b4d0b0a4e8e69c
18-kačių tatuiruotė
01-Cat-tatuiruotė
Reikšmė tatuiruotes katė moterims
darthkitty
d3ead866dda5ed29261d32005838dea1
cute_cat_tattoo_by_johan887766-d5cp8pa

Ant nugaros

Mano buddy_rBo
Tribal-Cat-Tattoo-On-Leg-5
Tribal-Cat-Tattoo-On-Leg-6
Violetinė katė-tatuiruotė ant kojų pagal Bam-Bam
juoda katė ant mėnulio, tatuiruočių ant kojos
Katės tatuiruotės
Lazy-Cat-Tattoo-on-Leg
901064
16957-gražus ir seksualus-katė-tatuiruotė_large
Кот_на_луну

Ant rankos

cat_with_green_eyes_by_Veronika_Tribo
793008146
25627539
фото-тату-кот-1
tumblr_mh5sqqE5MK1rqo6qlo1_500
tatu-koshka-znachenie-i-foto-tatuirovok-s-koshkami-5
tatuiruotės-by-dr-who-13
foto_sfinks_na_ruke
Gražūs kačių tatuiruotės dizainai
katė-tatuiruotė-14

На запястье

Juoda katė-tatuiruotė-ant kairės-riešo-už merginoms
Black-Ink-Cat-Tatu-on-Girl-Left-Wrist
mėlynasis rašalas-katė-tatuiruotė-ant kairiojo riešo
Cat-Tattoo-On-Wrist-25-TB12078
il_fullxfull.625471673_pxx7
minimalistinė katė-tatuiruotė-60__605
97e3e66dfdba7e2edd3527c2a65f4f7f
Katė-tatuiruotė-ant riešo
Cat-Wrist-Tattoo-by-Hector-Cedillo
emailcattoo

На шее

Tumblr
13-1024x1024
minimalistinė katė-tatuiruotė-48__605
vaizdai
Reikšmė tatuiruotes katė moterims
Cute-Cheshire-Cat-Tattoo-on-neck-1
cute-cheshire-cat-tattoo-on-neck
cute-cat-tattoo-on-neck-back-2
Grazus + kaklas + tatuiruotes
awesome-cat-tattoo-on-nape

Белая кошка

katė-tatuiruotė ant bicepo
foto_tatu_koty_koshki_kotyata_na_predpleche_56bf608843a01
realistic_white_cat_tattoo.jpg.pagespeed.ce.IvXb-16CIj
balta kačių tatuiruotė
Balta-karališkoji kačių tatuiruotė-538x900

Черно-белые

geriausi tatuiruotes-b-27
Juodos kačių tatuiruotės
Cheshire-Cat-Tattoo
TC-54de41734cc6d-Black-Cat-Tattoo-Design
tumblr_inline_nw6dym0QML1tsds9i_1280
3d-cat-tatuiruotė-on-hip

На спине

55e1029b9c97e
nuostabi katė-tatuiruotė ant viršutinio atlošo
Juoda katė-tatuiruotė-Reno
Cat-tattoo-on-girl-back-by-zakknoir
tumblr_nf34rlnEVG1tx3jm7o1_1280
41-Juoda-katė-muzika-ženklas-tatuiruotė-atgal

Siluetas kačių

11791
Peržiūrėkite Cat tatuiruotės galerijos / vaizdų kolekciją, ieškokite nemokamų Cat tatuiruotės dizaino. http://tattoontattoos.com/blog/
bd636f7425acc4db007623fd406f0bd3
IMG
Reikšmė
1

На плече

25d
053297
b2
geometrinis
shynx
1

На лопатке

7fe
765
Blacl_tribal
l
raudona-ca
sad_cat
Tu
tu280
vandenscá
Укa

Moteris-katė

big-koshka1
dscf1003
tatuiruotės-moterys-katė
bfvinykvw-1405022205n4gk8

Дикая кошка

4545079
4704092
senoji mokykla-panther-tatuiruotė
10-18739284-a563561a23-o

Mordas kačių

8
104n
666b1e75ec774b7e8b31c6699b5a0490
4704092
25602653
770272021
Ftattoo
pOibmfh
Smallo
tatt1024

Кошка и луна

moon_and_black_cat_by_curi222-d66kd9a
Mėnulio tatuiruotės-už-moterys
tumblr_nf34rlnEVG1tx3jm7o1_1280
juodos kačių tatuiruotės idėjos-4
Little-Cat-On-Moon-tatuiruotė-dizainas-1

Eglės katės

d5449b_c0f161f4be1c4f988bee8425c8383374.jpg_srz_960_960_85_22_0.50_1.20_0
akių tatuiruotės-idėjos ir nuotraukos-5452931
m_1920446_ko80INpPVd93
maxresdefault
12.737

Kosta su korona

b355a2ff516a120cf3b0009a3edec33e
katė-tatuiruotė-12
Riebalų kačių tatuiruotė
King-cat-Tattoo-ideas-design-by-Gabriel-Tucker
tatuiruotė-kačių karūna
b3db639c21e1b81efde51f39b1f7cb34

Kosta su baltuoju

juoda katė-tatuiruotė-10161
butterfly_large
cat_and_butterfly_tattoo_by_gloryblaz-d3c13y3
katės drugelis-tatuiruotė
dcd7f210f78d3d321cce370a8d54d815
798fe614f13d890250c6437635c2fb6a

На бедре

Peržiūrėkite Cat tatuiruotės galerijos / vaizdų kolekciją, ieškokite nemokamų Cat tatuiruotės dizaino. http://tattoontattoos.com/blog/
d5449b_c0f161f4be1c4f988bee8425c8383374.jpg_srz_960_960_85_22_0.50_1.20_0
mooncat1
Q7msq
tumblr_m58kq445vb1qzabkfo1_1280
043

Черная кошка

Juoda katė-tatuiruotė-Reno
Juodos kačių tatuiruotės-nuotraukos
il_fullxfull.625471673_pxx7
img_1880
tattoo_portrait_of_a_black_cat.jpg.pagespeed.ce.KFmK5UU72T
Juoda katė-tatuiruotė-ant kairės-riešo-už merginoms

Кошка на луне

Little-Cat-On-Moon-tatuiruotė-dizainas-1
moon_and_black_cat_by_curi222-d66kd9a
photo_18.254132453_large
Black-Cat-on-half-Moon-tatuiruotė-viršutinė-atgal
Cat-on-the-Moon-tatuiruočių pavyzdys-1
l

Ekrano tatuiruotės kačių

1t7cgho7g3m
wbapdvxlsk0
neqkkwt3quk
Layana_
art-koshki-risunki-zhivotnye-16204
art-koshka-soulshine-apofiss
305415-sepik
131642_2_1426604106842
131642_1_1417833389870
131642_1_1400531555171

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

73 + = 78

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: