Reikšmė татуировки su berėmiais

Tatuiruokliai ant kiekvieno žmogaus nėra atsitiktiniai, kiekviename iš jų yra įtvirtinta tam tikra informacija, kuri prisiima vidinius norus ir siekius savo savininkams.

Pavyzdžiui, paveikslėliai berėmės. Pagal didžiąją dalį tokius native paveikslus pasirinkti merginos. Kaip ir visi moteriški, jie susiję su meile, seksu ir pasine.

Вишня

Vynuoginė mediena buvo įvežta į Italiją romėniu generolu vadu Luculu nuo krantų Black Sea. Dera чтили за красоту цветов ir необыкновенный skonio beržas. Pvz., Vokieje vynuogių gėlė yra simbolis klasės samurajų, o Kinijos mato kultūrinį ženklą.

Į tatuiruotę su vaizdu iš vynuogės galima pamatyti erotinę pastabą - nepakartojamas beržo juodas primena apie pirmosios meilės tualetą.
Intensyvus ir didelis spalvos piešinys liūdina apie jo šeimininkės norus. Vynuogės, vynuotosios ant medžio, simbolizuoja netobiškumą ir švarumą.

Jei beržos pagamintos iš medžio, tai sako apie prarastą nešvankybę. Nepodeldny meninė susidomėjimas sukelia tatuiruotę vynuoges ant buko atviros merginos. Tai supranta kaip atvirumas ir pasirengimas naujiems susipažinimams..

Klubė - tokios rėmo valdytojas pozicionuoja save kaip pasintinę dabybę, susižavėjusią amūro reikaluose. Tai mėgėjas intimų разговоров ir бесконечных занятий любовью.

Dar viena senoviniame Romoje, straubliuke pavaizduotas Dievybės Liubvi - Venus. Tai dar kartą patvirtina, kad strawberry - simbolis paladų entuziastų.
Paprastai tatuojame kaip juodos spalvos moteris, užpilamos ant atvirų plotų kūno - apie navikas, ant arterio ar lanksčiojo skyriaus.

Гроздь винограда

Такое изображение интересно смотрится на теле человека. Ji nurodo, kad jos valdovas yra laimingas, jo veiksmai vystosi ir eina į viršų. Gražus derinys su kitais paveikslais.

Jabloko pasakoja, kad jo savininkas patenkins tuštumais (ne atleisk alkoholį, nedūsti ir tt)

Малина - simbolis притяжения, bet ir осторожности. Vaizdas vienodai vyksta spiečius ir beržas, o tai reiškia pasirengimą išgyventi naujas meilės jausmus, nepaisant to, kad ankstesni santykiai atnešė problemų. Познавшие жизнь представительницы женской половины выбираем sketches малины į formą сочной ir поспешевой beribės, o jaunos merginos - малину, висевшую į ветточку. Tai reiškia nepasitikėjimą meile ir norą žinoti meilės mokslą.

Arbūzas praneša, kad tatuiruotės savininkas yra tiesiog laimingas žmogus, kuris su malonumu susitinka kiekvieną naują dieną.

Nuotraukos

тату ягоды
vyšnia-022
foto_tatu_eda_sladosti_klubnika_vishni_yagody_keksy_torty_konfety_na_shee_56c045ca4a49f
Gs2hHcW57fU
avietė-03
tatuiruotė вишня на стороне
aviečių-012
avietė-021
tatu малина на предплечье
avietė-041
tatu su berytėmis
yagoda-37257
2012_28_09-yagoda-8237-8237
vyšnia-011
vyšnia-012

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: