Nuotrauka ir reikšmė kalėjimų tatuiruotėse zonoje

Stebina, bet labai dažnai žmonės, absoliučiai toli nuo baltųjų sąvokų ir voro pasaulio, nori sužinoti reikšmės vienai ar kitai tatuiruotei. Žinoma, nuo įkalinimo įstaigų niekas nerodo, visi apie tai žino. "Parodykite man žmogų su tatuiruote, ir aš parodysiu tau žmogų su praeitimi", - rašė Džeka Londonas.

Ką gi, pora, grįžusi namo į visuomeninį transportą, jūs tikrai galite pastebėti žmogų "su įdomiu praetimais", pamatę dažyti dažais su pigiais fingus ar ranką. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie reikšmes paplitusių kalinių tatuiruočių, ir mes pradėsime su sagos kaip paviršius ant fiksų.

Prievartiniai tatuiruotės ant pečių ir jų reikšmė

Тюремная тату ЗЛО Уголовники в семье. Tradiciškai asocijuojasi su abbreviatura ZLO, kuri yra paskaita kaip "covenai mylimojo tėvo".
Тюремная тату грехи юности Малолетка за плечами. Vaikystės, vykdomos į воспитательных kolonijose ir исправительных stovyklose.
Тюремная тату полумью на черном фоне Kaip taisyklė, tokie verpalai "dėvi" musulmonus. Cilindrinė ir diagoninė linija žymi išduodamą bausmę baudžiamojoje įstaigoje griežto režimo.
Тюремная тату черный квадрат Сплошной черный перстень. Terminas reiškia "nuo telefono iki skambučio". Вышел pagal teismo nuosprendį, без досрочного освобождения.
Тюремная tatu белый крест ant juodos spalvos Galima susidurti tiek su vyrais, tiek su moterimis. Atpažinimo ženklas atvykusių bausmenų įžymius Krestą - įkalinimas Sankt Peterburge.
Тюремное tatu белый крест ant juodos spalvos Sijonas, užtvindęs grobį.
Tariamoji tatuiruotė kortelių skolininkams Viena iš tatuiruotės "paliktų" ir "parašiutininkų". В основном делается принудительно. Į 90-ąsias metų galėjo susitikti banko kreditoriai su tokia vertus. Po atlaisvinimo žaislai su tokiu stiliumi dažnai dažomi balta dalis kvadrato, paverčiant tatuiruotę į juodą tuščią juodą kvadratą (jo reikšmė parašyta aukščiau).
Тюремная тату черный квадрат su полосой Juodas kvadratas su periferine balta juosta pagal diagonalę. Tavo savininkas tokioje pirmoje pusėje praėjo zoną ir išleido laisvę.
Тюремная тату полоса с точками Тату у вигляді диагональной белой полосы с тремя черными точками внутри на черном фоне. Tai tokia vadinama pirmoji "pūta" - homoseksuali. Такая потеря относится к кастету опущенных ir обиженных в тюрьме.
Juodoji balta piko danga Juoda ir balta pikna dalis, atskirta nuo kojos linijos. Paprastai nuskaitoma kaip "pilnatvė susitiko zonoje".
Блатная tatu червова масть į kampą Persietis su juvelynomis rankomis žemiau. Масть педофила - осужденного už развратных veiksmus atžvilgiu nepilnamečių.
Блатная тату трефовая ir пиковая масти Ženklas autoritetas. Ant paveikslo parodytos juodos ir trumposios drožlės pagal chaketinį pavidalą.
Черно-белый перстень su трефой į kampą Dvigubas spalvos pjūvis, atskirtas nuo skardos. Baltajame skyriuje yra ženklas trefijos motinos. Tatuiruotė žymi "прошел Cross" - знаменитая įmonei į miestą Sankt Peterburgas.
Blondinė tatu juodos drobės ant baltos spalvos Dažniausiai tokia pirmoji dalis yra priverstinai taikoma. Его наличие на пальце означает terminas раскрутки nepilnamečių - "Целкарик".
Блатная tatu bubnovaya масть Tatuiruotė «бубновый туз». Charakterizuoja savininką kaip profesionalų kortelės šulerį.
Блатной tatu viršutinė pikas Tokiu simboliu galima susipažinti ne tik ant fiksų. Apibūdina "baklanas", sėdėdamasis už хулиганство. Piešimas atrodo kaip viršutinė pikas ant baltos spalvos.
Блатная тату трефовая масть И мужская, ir женская татуировка. Žymi įkalinimo terminas už steigimą. Распространенная воровская antgalis.
Блатная tatu tюльпан Tatuiruotė su paveikslėliu tjuna ant baltos spalvos. Jos savininkas atleido nuo baudžiamojo persekiojimo darbinės kolonijose. Apytiksliai spalvos taip pat gali būti vaizduojamos šviesos, žyminčios laiką arba skaičių pėsčiųjų.
Блатная tatu su skrutele Viena iš tatuiruotės "neigiamai". Tiems, kurie turi tokių taurių, būdinga frazė "Likti reiškia kovoti". Владелец neatsisako, nesunaikina, pasirengęs prisitaikyti prie prievartos.
Блатная tatu белая korona Данный перстень žymi "пахана", advokatas įstatymas. Tatu išvaizda kaip koronas ant baltos spalvos. Galima vaizduoti su расходящимися лучами, kurių skaičius žymi kiekį судимостей.
Тюремная тату свастика Tatuiruotė su svastiškumu į baltąjį diską. Ženklas negacija, neturi nieko bendro su nacizmu. Simbolis anarchizmas, brutalumas, agresijos zonoje.
Тюремная наколка серп и молот Paveikslėlis su rutuliu ir vartu. Jo savininkas nesutinka su teismo nuosprendžiu. Тату встречается kartu su аббривиатурой GOD: "buvo осужден valstybė".
Тюремная тату фигурный kryžius Persietis kaip figūrinis kryžius. Apibūdina atmintį apie mirusius vaikus.
Тюремная tatu taurė su sode Знаменитый «Собор». Naudojamas kaip paviršiuje, taip pat ir dideliuose plotuose. Наносится zekomis, turinčiais mažiausiai tris ходки. Kiekis kupolų simbolizuoja kiekį terminų.
Тюремная тату черный крест su лучами Черный крест с расходящимися лучами, taip pat žymi судебность ir kiekį įkalinimo terminų.
Тюремная тату черный крест Tatu kaip black cross ant baltos spalvos. Taip pat žymi laikinąjį įkalinimą. Galima rodyti skaitmenimis, žyminčiais ilgumą ar skaičių.
Тюремная тату черный кросс с точкой Pirmasis tas, kuris pradėjo nusikalstamą veiklą, esant nepilnamečiui. Тату выглядит как черный krikštas su tašku ir расходящимися лучами. «Один в кругу друзей».
Тюремная тату могильный kryžius Mogilio kryžius - nesudėtinga tatuiruotė. Žodžiai встречается у отрицал. Galima žymėti atmintį apie nelygius giminaičius.
Tvirta tatu black cross ant baltos spalvos Juodoji kryžius ant baltos spalvos, kaip paprastai, tvirtinama ant norimo pečių. Žymi atostoginį terminą. Galima susidurti tiek su vyrais, tiek su moterimis.
Тюремная tatu шестерка Skirtojo ženklo šeši - tai zekas, vykdantis pavedimus autoritetus zonoje.
Тюремная тату перевернутая žvaigždė Gana retai tatuiruotė, žyminanti didžiulę nusikalstamą veiką dėl religinių motyvų. Перевернутая žvaigždė laikoma ženklu сатанистов.
Тюремная тату su žvaigždė давида "Persietis", žymintis priklausomybę žydų bendruomenei. Классическая сионистская žvaigždė Davidas. «Прошел зону, bet tikiu не предал».
Тюремная tatu taurė ženklas пацифиста Atsižvelgiant į įžeidžiančius sąvokus, žymuo pacifistui turi visiškai skirtingą nuo klasikinės reikšmės. Такая тату наносится злобным pažeidėjais įkalinimo režimu, tarnauja ženklas agresijos.
Тюремная тату смерть ментам Кинжал, воткнутый в погон. Nurodo teismui už nusikaltimą prieš darbuotojus teisėsaugos organus. Расшифровывается kaip "mirtis ментам".
Тюремная тату перстень Кот Pirmasis "KOT": pagrindinė gyventojas įkalinimo įstaigose. Tatuiruotė reiškia ilgą gyvenimo įkalinimą. Voro simbolis.
Тюремная tatu солце, ankor ir сердце Изначально морская татуировка. Tuo pačiu metu yra širdis, ankrelis ir širdis. Расшифровывается kaip "meilė ir laisvė".
Тюремная тату перстень su hareciu Tatuiruotė ant fiksuojamo ženklais charakterizuoja savo savininką kaip nusileidusią ar nusikalstamą veiką ar ryšius su prostitutėmis.
Тюремная тату стержень S su vertikaliais полосами Tokia tatuiruotė gali būti ant peties, kaip ir vyrams, ir moterims. Две полосы žymi dvi ходки.
Тюремная тату кинжа обвитый žmee Ženklas atsisakymo terminas už nužudymą. Žiurkė su žiemą reiškia agresiją, brutalumą.
Priešas paukštis į žiniatinklį Очень распространенный перстень. Spinoje esantis spideras yra baltos kryžiaus. Simbolis konventuoto už grobimą.
Тюремная татуа Перстень мужика Charakterinis simbolis "muzika" - laikantis neutralumo zonoje.
Tatuiruotė tatuojanti pirmą saulę ir grybus Dažniausiai moteriškos tatuiruotės, žyminčios prarastą jaunystę. Ant paveikslo parodyta saulė ir gajutės.
Тюремная татуаж su треугольниками «Прошел сучью зону».
Тюремная тату перстень польский вор Бывший вор, соблюдающий воровской kodeksas. Ant tatuiruotuvės pavaizduoti du baltieji triangeliai ant juodos spalvos. Цифра вгору означає terminas, žemiau - skaičius судимостей.
Тюремная татуировка vra Viena iš vorių tatuiruočių. Apibūdina nuosprendį už vagystes.
Тюремная тату женщины вора Классическая женская тюремная татуировка. Nurodo ходку за хулиганство.

Значение татуировок su vertais
Наколки su мастями ant kistos

Ką reiškia kitos tatuojamos zonos

Pertvaros - ne vienintelis rūšies tatuiruotės tatuiruotės.
Тату-на-спине-Алексадра-Емельяненко Prieš tai, kaip parodyti jums kitus piešinius, kurie dedami ant visiškai skirtingų dalių, reikia pasakyti, kad kalėjimo tatu kultūra keičiasi taip sparčiai, kaip ir meno natūraliosios tapybos.

Tie reikšmės, apie kurias mes kalbame šioje dalyje, buvo aktualūs iki 90х ir 2000х metų. Be abejo, tradicija блатных наколок gyvas į Rusijos įtariams iki šiol ir gyvens dar ilgai. Tatuokai iki šiol būna pagaminta iš paauksuotų dažų iš žegių padų su pridėjimu iodo. Tačiau ilgai viskas bus būtent taip, pasakyti sunku.

Žinoma, ir tarp žinomų asmenybių yra savininkų panašių darbų. Vienintelis iš jų yra skandalistas kovotojų mišrių kovų Aleksandras Емельяненко, apie kurį galima perskaityti atskirame straipsnyje.

Вор в законе Женский перстень воровка Moterų tatuiruotė pirmoji teisingumas Visada atminkite zoną
Вор в законе Moteriški laikraščiai «voorka» Moteriška tatu "pirmasis nuosprendis" «Всегда помни зону»
Воспитанник детдома Ženklas anarchist Ženklas безотцовщины Ženklas baltos gvardijos
Воспитанник детдома Ženklas anarchist Ženklas безотцовщины Ženklas baltos gvardijos
Знак воровки (пацанка) Татуировка вафлер Тату шестерки Рекетир
Рекетир Знак воровки (пацанка) Vafleris Шестерка
Тату воровского авторитета Тату отрицалы Тату убийцы Тату собор
Воровской авторитет Отрецала Sunaikinti Собор
Отсдел полный срок Тату вор в законе Тату круглый orrota] Кумовская масть
Отсдел полный срок Вор в законе «Круглый ortoja» Кумовская масть
Зэк отрицала Осужденный už изнасилование Ženklas baltos gvardijos Nepritarė teismo nuosprendžiu
Зэк отрицала Осужденный už изнасилование Ženklas baltos gvardijos «Не доволен приговором»
Simbolis vorų sėkmės Рожден в тюрьме Привет ворам
Simbolis vorų sėkmės Рожден в тюрьме «Привет ворам!»

Реальные фото тюремных наколок

Наверняка jūs išgirdote apie žymaus voro tautos žvaigždžių ant коленях. Apie jos reikšmę mes parašėme atskiroje straipsnyje. Tai labiausiai žinoma voverinė sagė, už kurią administracija įkalinti be papildomų klausimų, bėga įkalintą (remdamasi ankstesnių pasakų istorijomis), norėdama patikrinti, ar tiesa nekelia į kolektyvą. Žemiau rasite kelis fotografuojamus įkalinimus.

photo03
mara
I8e28pCSH6s
fabioviale_souvenirmano_01
blat55
a6c8d7cc297b10c6c12b122c4436df89
121876112_nakolka
3811655_original
3810879_original
10
v-ukraina-budut-sazhat-v-tyurmu-za-status-vora-v-zakone_471
tumblr_ly2y0d5BY31r4eyd5o1_1280-640x486
tatu-0019
Rusijos kalėjimas-tatuiruotė

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − 89 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: