Kokios tatuiruotės yra “Ляйсан Утяшевой”?

Чемпионка миры apie художественной гимнастике, populiari телеведущая, хорошая žmona ir graži moteris Лясин Утяшева ne любит посвящать svetimi į savo asmeninę gyvenimą. Ji mano, kad asmenybė turi būti внутри. Jos mėgėjams labai norėtumėte sužinoti, kokios tatuiruotės yra Leyanas Utyachevoje ir ką jie reiškia.

Vaizdai į talpą padeda daugeliui sužinoti apie savo valdytoją, apie jo vertybes. Gimnazista prisidėjo prie kiekvienos iliustracijos, kad yra gilus individualus sumanymas.

  • Tatuiruotė į dešinę ranką dedikuojama tikėti Dievu. Remiantis Leyasono nuomone, kiekviena religija yra geros dėkingumo. Ji priima ir atidžiai išmoksta visas kryptis, nesuteikia pirmenybės nė vienam. Vaizdas padarytas būtent dešinėje rankoje, šia ranka mes sveikiname su žmonėmis. Протягивая ją į sveikinimą, гимнастка priima žmogų nepriklausomai nuo jo religijos. Svarbiausia, kad būtų gerbiamas tikėjimas, Dievas ir viskas, kas su ja susijusi. И неважно, на каком языке žmogus skaito молитву. Tatu su Leyasanu Utyachevoj į ranką tarnauja kaip simbolis vieningumo, meilės visam pasauliui, gyvenimui. Nuo kiekvieno religijos телеведущая geriausia. Ji vienodai studijuoja islamą, krikščionybę ir budizmą ir neatspindi kitų tikrovių.
  • 1

  • Į šeštąją į Lejasaną Utyachevoję tatuša žodžiai «Sėkmė» (переводом į rusų kalba «Sėkmė»). Pilname amžiuje gimnazista buvo labai svajinga ir labai įtakojo žodžius. 10 metų mergaitė Rebecca davė jai aromatą su tokiu pavadinimu, kad jie palydėjo ją gyvenime ir atnešė lucką ir sėkmę. Ne kartą prieš tai, kai ji sužino apie sužalojimą, šis vokas sugriuvo. Став pilnamečių, Ляйсан Утяшева persuosdavo motinai leisti jiems padaryti tatuiruotę, kad sėkmė daugiau jos neišeitų. Сейчас взгляды ведущего изменились, ir надпись служить priminimas iš praeities.
  • 2

  • Tatu su Leyasan Utyachevojoje gyvūne reikia apsaugoti nuo žaibo savo vaikams. Made by тайком от мамы 16 metų, ji tarnauja jos оберегом ir талисманом. Vaizdas turi akis su sparneliais.
  • 3

  • Tatuiruotė Ляйсан Утяшевой ant kairės rankos rankos yra padaryta kaip black panther. Именно этот представитель семейства кошачей є любимым животным гимнастки. Ji simbolizuoja grazioznost, gebos, atsargumo, kokybes, kurios būdingos televizijos valdytojui. И даже в зеленом spalе akis Лейсан pamato save.
  • 4

In thoughts championas vnashilivali idea to make still tattoos, for example, with the name of children. Bet dabar ji atsisakė to padaryti, nes suteikė progą motinai, nepalaikančiai meilės į atvaizdus. Ляйсан nusprendė laikyti pažadą ir atsisakė naujų наколок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 − = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: