Kokios tatuiruotės pavaizduotos vaikams?

Vaikystės ir vaiko gimimas keičia kiekvieno žmogaus gyvenimą. Daugelis žmonių nori pažymėti šią įvykę, padarę šventą tatuiruotę, simbolizuojančią šventumą tėvystės ar motinystės. Yra daugybė įvairiomis idėjomis, kuriomis gali pasinaudoti naujos kartos vaikai. Svarbu pažymėti, kad tatuiruotės vaikystėje nepriims neigiamos ir neatspindės gyvenime vaikui, todėl juos padaryti saugiai.

Yra keletas variantų tatu, посвященные vaikams.

 1. Didžiausias populiarumas yra vardas ir data gimimo. Tam naudojamos įprastos užrašai su vaizduokliu, raidės su raidėmis, fiksuojamos į vardą, kiti elementai.
 2. 1

 3. Portretas vaikui atspindės smulkiausias detales ir išsaugos atmintį apie kviečius ankstyvame amžiuje.
 4. Galima naudoti netinkamą siluetą vaikui, papildyti jį ryškiais žibintais, kerais, arbatinukais ar kitais spalvotais vaizdais.
 5. 3

 6. Vedant už vaiko gimimo daryti tatuiruotes ne tik vardą ir gimimo datą, taip pat širdies susijaudinimą, augimą ir svorį, kai atsiranda ant šviesos.
 7. Nuotraukoje puikiai pamatysime schematiškus paveikslėlius, skirtus vaiko gimimo, fotokartams. Galime papildyti juos rašydami.
 8. Vaizdas gyvulių su jaunesnėmis.
 9. Paveikslėlis mažų rankukų.
 10. 7

 11. Blogiškas mintis nešioja vaizdą širdį su mažais legais. Ši nuotrauka simbolizuoja ištrynimą.
 12. Schematinis vaizdas motinai su vaiku ant rankų.
 13. Vaikams, širdelės, niežulys gali būti skirtos mažiems vaikams.
 14. Norėdami tatu vaikų labui naudojami Celto simboliai, hieroglifai, romėniniai skaitmenys.
 15. Naudojimas religinių temomis (angelai, cherubai).

Yra daugybė variantų, kokios tatuiruotės pavaizduoja vaikus. Kiekviena iš jų yra individuali ir neša didžiulę reikšmę. Jei norite paminėti tatu buvo unikali, geriau sukurti savo skydelį, kuris bus brangus jums.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + = 10

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: