Kas reiškia masku tatu?

В любом человеку кроється некая загадка, daugelis aspektų mūsų gyvenime, mūsų mintis ir patirtis lieka aplinka paslaptis. Тату театральные maskai, kurių reikšmė nurodo būtinybę paslaptis, tam tikrą притворство ir двуличность, puikiai tinka žmogui, kurio gyvenime tokia paslaptis atlieka svarbų vaidmenį.

Ne visada galima pasilikti sau, aplinkybės yra priverstos mums vaidinti įvairias roles: vienoje darbo kolektyvoje, kitoje draugų grupėje, trečioji iš namų centro. Tam tikrais atvejais tai galima vadinti hipiema, tačiau dažnai mes tik slėpame keletą emocijų ir asmenybės aspektų, kad nepažeistume svetimų jausmų, nepažeistume save ir kitus.

Tatu maskų žymėjimas gali būti skirtingas, nes viskas priklauso nuo piešinio, simbolių, kurie naudojami jame, priklausymo tam tikrai kultūrai. Todėl šiandien mes stengsimės išsamiau aprašyti reikšmes skirtingų tatu maskų formoje, pateikti keletą patarimų, kaip pasirinkti stilių, kompoziciją ir spalvų paletę.

Simbolizmas įvairiose kultūrose

Polinezija

Politika tatu maskų kultūroje vaidina labai svarbų vaidmenį. Jie vadina tiku ir vaizduojasi tokiu būdu, kad akys žiūri tiesiai į visas puses, simbolizuojančios apsaugą nuo bet kokio pavojaus, nuo kur jos atsirado. Тики - tai маски воинов, tik senovėje tik доблестные gynėjai savo tribūną dėvėjo tokius vaizdus savo теле. Legenda pasakoja, kad tiki saugo savo savininką ne tik nuo kenksmingų priešų, bet ir nuo piktų girių.

Afrika

Ritualuose Afrikos tribūnose, kurie šia gyvena ne modernioje civilizacijoje, kaip ir tūkstančiai metų seniai, mediniai maskai, simbolizuojantys tam tikrus gentilius ir deivius, yra plačiai naudojami. Ancient Egipte maskai buvo svarbi sudedamoji burtų ceremonija, simbolizuojanti išorinę apliną, saugančią žmogų, kuris mirė per ateinančią gyvenimą.

Amerika

Šamanai šiaurės amerikiečių indėnų tribūnose dėvėjo masku metu ritualo, identifikuodama ją su dievišku asmeniu, perduodantį šamanui savo jėgą.
Per archeologinius eksponatus vietovių incuose buvo rasti auksiniai maskai, simbolizuojantys saulę.

Значение-татуировки-маска
Значение-тату-маска
Тату-венецианская-маска
татуировка-венецианская-маска
Тату-венецианская-маска-и-бабочка

Japonija

Viena iš labiausiai patrauklių vaizdų į tradicinę japonų meno tatuiruotę - tatu maska ​​Chania, pavaizduojanti demono veidą. Demoniškos būtybės yra labai pripažįstamos kultūros šalyse, kylančiose saulėje, nors jos patiria ir energiją naikinimo, jas naudoja kaip ginklus. Maska Chanja simbolizuoja mergelę, kurioje pažadėjo piktybė ir ventingumas dėl nedalomosios meilės monetui. Pasak jo, ji pavirto demonu ir išpylė jį savo ugniniu dūmu.

Antikinė Graikija

Dažniausiai tik moderniame tatuiruotės mente pasitaiko jau klasikinės teatro maskų, svarbu tatu su savo įvaizdžiu ieškoti tradicijas antikos drama. Graikų spektakliuose tragiškos ir komikinės maskės pavaizdavo kategorijos tipą ir jo vaidmenį pavertė. Mūsų dienomis dvi šios masės, išreiškiančios priešingus emocijas, tapo simboliu teatrui. Taip pat maska ​​turėjo ritualinį reikšmę, tapusi Dievo ar kokio nors esybės iš kito pasaulio pasauliu ceremonijose.

Современная kultūra

Не только древние традиции оказывают влияние на искусство татуировки, порой продукты современной массовой культуры воздействуют на нас настолько сильно, что в некотором смысле меняют наши взгляды на жизнь. Pavyzdžiui, dėl žinomos antiuotopijos "V - reiškia vendetę" Masė Гая Фокса tapo vienu iš populiariausių simbolių tatuiruotėje. Его история возвращает нас в XVII век, когда британец Гай Фокс, участвовавший в "Пороховом заговоре", должен был зажечь фитиль, который вел к наполненной порохом комнате под зданием парламента. Būtent ten jis buvo ir buvo suimtas su valdžios institucijomis, o vėliau pagal tortus išdavė vardus savo partnerių. Если в то время Гая Фокса считали трусливым и бесчестным человеком, то главный герой фильма говорит о нем как об отважном герое, который не побоялся бросить вызов власти, хоть и потерпел фиаско.
Image of legendary conspiratorius turėjo įtaką net anglų kalba. Į jį atsirado naujas žodis - vaikinas. Iš pradžių tai reiškia čarterį, kuris tradiciškai buvo sušaldytas lapkričio 5 d. - Gia Fokso naktį (būtent ši data buvo bandoma susprogdinti parlamentą). Po to jis pradėjo vartoti žymėjimui bet kokio skaitytojo, po to be neskaidomo odos žmogaus. Šiame moderniame anglų kalba šis žodis rodomas paprasčiausiai ant jauno žmogaus.

Значения в современном искусстве татуировки

Tatu maska ​​reiškia vyrams ir moterims vieną ir tą patį, išskyrus gali būti tik Polinezijos tiksai, kurie tradiciškai laikomi meniniu asimetru. Vertė tokios tatuiruotės daugeliu atvejų priklauso nuo istorijos atsiradimo paveikslėlio, priklausymo tam tikrai kultūrai, tačiau tokiuose vaizduose yra ir bendras simbolizmas:

  • Скрытность. Такой рисунок подходит человеку, kuriam svarbu saugoti tam tikrų aspektų savo esmę. Priežastys gali būti skirtingos: nesitikimas su aplinka, šydi, šasoniškumas, nemiga, nepasitenkinimas, svetimas jausmas, nepagrįsti tikėjimai ar tiesiog introverzija.
  • Защита. Šiuo atveju tai pakankamai plati reikšmė. Tiesioginiu mastu maska ​​apsaugo savo savininką, neleidžiant jį identifikuoti, poruojamoje - tarnauja apmušale nuo nemalonumų.
  • Dvejopumas natūroje. Такая татуировка nurodo, kad jo savininko charakteristika nesuderinama, jis gali rodyti netikėtus kokybes.
  • Gebėjimas lengvai adaptuoti. Vaizdas teatro apraiškos rodo, kad žmogus pasirenka labiau naudingą vaidmenį, priklausomai nuo aplinkybių, puikiai pasiduodamas su kiekvienu iš jų.

Tiki

Такие изображения чаще всего выступают центром композиции с полинезийским орнаментом, являются оберегом, хорошо сочетаются с традиционными символами: черепахами, которые также считаются защитным амулетом, спиралями - солярными знаками, ящерицами, указывающими на ментальную силу и хорошо развитую интуицию.

Маска Ханья

Maska Ханя gali rodyti visą tą platų spektrą emocijų, kurie бурлита į žmogų, kenčia nuo nedalomos meilės. Į klasikinių Japonijos teatro постановках, kai актер tokia masku žiūri tiesiai į salę, veidas demono išvaizda pasirodė pikta, agresyvus ir острая. Но стоит немного наклонить голову, и в образе появляются совершенно другие черты, возникает ощущения, будто демон тоскует, едва ли не плачет. Действительно, человек, чувства которого остались неразделенными, одновременно испытывает злость на судьбу и объект своей симпатии, обиду, тоску и боль.

Teatraliniai tradicijos

Улыбающаяся маска - atributas Талии (muzikos komedija), charakterizuojantis pozityviai įprastą žmogų. Jo atvaizdas minčių yra teigiamas, gyvenime jis eina su šypsena, su pasirengimu susitikti priešas savo keliu.
Плачущая маска - atributas мельпомена (музы трагедии). Такое изображение nurodo į меланхолию, pessimistikos, склонность к фатализму.
Татуировка двух маски reiškia, kad žmogus gali перевоплощаться, žaisti įvairias roles, priklausomai nuo to, kas sukūrė jam fantą, prieš kokius aplinkybes jo gyvenimą.
Tokie vaizdai puikiai derinami su kitomis teatro aplinkomis: uždanga, muzikos instrumentais, binokais.

Венецианский маскарад

Venecijos maskuliarinės maskės, nors ir skiriasi dėl daugybės baldų ir spalvų sprendimų, yra paskatinti lyginti visus dalyvius maskade. Todėl tokie paveikslai neša save kaip anonimiškumo idėją ir idėją lygybę. Ypatingą populiarumą naudoja nuotraukos merginos masku.

Holivudas

Be to, žinomame V, kino industrija pavedė mums daugybę personažų, kurie dabar yra žinomi visiems ir kiekvienam. Holivudo maskai paprastai kalba apie entuziazmą to ar kitokiu filmu, idėja, kuri joje yra. Pavyzdžiui, masė Džeisono iš "Pjotnys 13" nurodo įdomumą į temą maniakų, kraujo išpuolius, priežastis, dėl kurių žmogus pradeda vykdyti brucis. Panašūs paveikslėliai puikiai atrodys kartu su vaizduoklėmis, pavyzdžiui, su benzopilu, knige, makedžio.

Džokeris

Если речь идет о карточной фигуре, маска Джокера укажет на азартного человека, который не боится рисковать и получает от этого удовольствие, если о персонаже DC Komiksai, то изображение будет говорить о симпатии к нему, отождествлении себя с ним.

Stilistiniai sprendimai

Kalbant apie stilių ir spalvų paletę, pasirinkimas yra labai platus, bet dažnai priklauso nuo simbolizmo ir kultūrinių ypatybių paveikslėlio. Pavyzdžiui, būtų visiškai nelogiškai pavaizduoti tikas kokioje nors kitoje stiliaus, išskyrus Polineziją. Татуировка с маской Ханья тоже имеет определенные ограничения, ведь хорошо смотрится лишь в традиционном японском стиле ориентал в сочетании с темными волнами, лотосами, пионами и прочими атрибутами, характерными для подобных изображений. Spalvotieji simboliai turi didelę reikšmę - kuo jis yra šiek tiek, tuo stipresnė yra demono raumenys.

Garsiai vaizduojami ryškūs, turtingi tamsios spalvos tatuiruotės su maskuojančiais stiliaus žiūronais. Kompozicija gali sudaryti iš daugybės elementų: scenos, kulisai, žiūrovų salė ir net orkestro danga. Įdomu, kad šis stilius taip pat atrodo ir darbuose, kuriuose yra dalis sarakmos, pavyzdžiui, laistojantis haginis velnias ir skaudantis angelis su nimbu. Такая татуировка gali pasakyti apie tai, kad kartais ir blogi veiksmai atneša džiaugsmą ir patenkinimą, o geri - skausmas ir kančia.

Kruto bus atrodyti realistinis portretas merginos, kurio veidas slepia puikią venerišką masku, ant rankos. Realizmas - stilius pakankamai sudėtingas, todėl atsakingai pasirinkti mokytoją, nes tokia darbas ne visiems pavyksta.


Nuotrauka tatu маска

татуировка-в-форме-маски
Татуировка-маска
Татуировка-маски-треш-полька
Татуировки-Venetian-маски
Тату-маска-гая-фокса
Тату-маска-на-руке-фото
Тату-маска-полинезия
Тату-маски
Тату-маска-со-слезами
Тату-маска-на-руке
Тату-маски-на-плече
Фото-татуировки-с-маской
Эскиз-тату-венцианской-маски
Эскиз-масок-for-tatu
Тату-маски-в-реализме
Эскиз-тату-маска
Эскизы-татуировки-маска
Эскизы-тату-масок

Ant rankos

Moteriška japonų-oni-kaukių tatuiruotes
nuostabi-šaulys-kaukė-tatuiruotė-ant-rankos
kita-oni-kaukė-tatuiruotė-atgal-pečių
ba7f0326f2f760328a7ba8d35c8c93b9
black_and_white_anonymous_mask_funny_tattoo
Black-Demon-kaukės-tatuiruotės-on-arm-1
cool_and_creepy_jason_mask_tattoo_on
kietas-dujos-kaukė-tatuiruotė ant viršutinės rankos
DNR-grandinės ir kaukolės-tatuiruotės-iš kairės-pusės rankovės pagal glezmą-tatuiruotes
f673bf23bd23b3959affddeb53f6bbe0
Tiki-kaukė-tatuiruotė-ant-bicepsas-1
sacry-hannya-mask-tattoo-on-arm
oni-mask-tatuiruotė-on-leg
Maskuodamas kaukė-mergina-tatuiruotė ant rankos
Japonijos kaukė-tatuiruotė-ant apatinės kojos-1
Japonijos Kabuki-kaukė-tatuiruotė-ant-rankos-1
Japonų-hanija-kaukė-tatuiruotė-on-full-back
Kas reiškia masku tatu?
juokinga kaukė-tatuiruotė-už-mens-arm
tradicinė kaukė-tatuiruotė ant rankos

Таки художественные татуировки маски театральные

8cfc118632fc
teatralnye-maski
vaizdai
artlib_gallery-69435-b
651209882

Татуировок маска ханья

2118147
% d1% 8f% d0% bf% d0% be% d1% 81% d0% ba% d0% b8% d0% b5-% d0% bc% d0% b0% d1% 81% d0% ba% d0% b8- 1
x_c5973dc4
g9kw8xivvcs
316181658

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 56 = 66

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: