Kaip padaryti pierų batus?

Moda toks toks ypatingas, kad atsiradimas tam tikrų ar kitų rūšių modernizavimo žmogaus kūno mažai stebina. Kirpimas skirtingų dalių yra labai populiarus tarp jaunimo ir ne tik. Kiekvienas mėgėjas panašaus hobio nori daryti kamieną su kokiu nors ypatingu, įdomiu ir ryškiu ornamentu.

Aktualus dalykas yra ir прокол брови, kad ne случайно. Niekas naujokas nepatiko sužinoti, kaip padaryti eyro kirpimą, kokius daiktus geriausiai naudoti dailymui. Ką gi, pabandykime tau papasakoti visus nuogąstavimus.

Visą procedūrą gamina meistrai specializuotame salone. Их называют пирсерами. Labiausiai svarbūs požiūriu į kvalifikaciją yra tinkamas požiūris į sterilumą įrangos ir įgūdžių pasirinkti tašką, kur padaryti kamšto. Vatinė tamponė yra sumaišoma specialiu dezinfekuojančiu tirpalu, kurį reikia nugriauti ranką, įrankį ir odą. Jei reikia, atlikite vietinę anesteziją. Specialistas daro žandikaulį pirmojoje ketvirtojoje eyetėje netoli krašto. Yra žinomi penki būdai tokio prokolo. Rekomenduojama gaminti ne daugiau vienos. Po заживления предыдущего galima išbandyti dar. Заживает рана apie 3-6 ned.

Kirpimas eyre: ar skauda ar skleisti?

Žinoma, praktiškai kiekvienam yra įdomu, ar skaudi ar padaryti piercą batus? Jei выразиться trumpai, tai nėra labai. Tiksliau, viskas priklauso nuo jūsų jautrumo ribos.

Galima jaustis silpna skausmas ir diskomfortas. Kad nepaklūsta jums nepatogiems skausmo pojūčiuose, galima apsunkinti prokolo vietą. Norėdami tai naudoti labai žinomi preparatai: лидокаин, ультракаин. Procedūra trunka keletą minučių.

Juvelyriniai diržai - paprastas papuošimas. Naudojami specialūs lazdelės, barai-bananai, rutuliai su užraktu lazdele. Их galima украшать разноцветными шариками. Kiekvienas savo skonį renka, kad jam labiausiai patinka. Čia galite drąsiai paprašyti, eksperimentuoti. Turi reikšmę ir metalą, iš kurio pagamintas dekoravimas. Labiausiai tikėtinas variantas yra teflonas, titanas, auksas.

Pirsing brovi Doma (1)
pirsing-brovi-foto
nuimkite užpakalį-žiedą-800X800
tatuaz-i-pirsing
x_222b4ef6

Не заживает проколо - ką padaryti?

Ne zazhivajte piercing broviai? Не паникуйте! Промывают проколотое vieta sielos tirpalu, мажьте lavandas, konservuokite. Būtinas gerai maitintis, ypač vartoti vitaminus B. Baigę kreipkitės tiesiogiai į gydytoją dermatologą. Pabandykite specialistui padėti greitai išspręsti problemą. Gydymas namuose gali būti neveiksmingas ir be rezultatų.

Atminkite, kad raumenų gijimo procesas priklauso nuo jūsų priežiūros. Jei visi padaryti teisingai, viskas bus sėkmingai.

Galimi šalutiniai efektai

Kirvimas eaušose, kurio pasekmės gali būti skirtingos, gali būti susijęs su įvairiais simptomais ir problemomis, būtent:

  • Gali atsirasti šalutiniai reiškiniai: kraujospūdis, pilvo pūtimas, infekcija mielių akies oda, alergija;
  • Ozechaschaja гиперчувствительность per dvi savaites;
  • Prokoliai viduryje blauzdose ir šalia pernozės gali palikti hematomas aplink akis, pažeisti regėjimą;
  • Galime atsikratyti netyčinio apdailos ir sužeisti odos audinius;
  • Jei ослаблена imuninė sistema, yra rizika pablogėti organizmo būklę per стремлении отторгнуть украшение;

apsinuodijęs eyedromas

Labiausiai pavojinga gali būti kraujo užkrėtimas ar попадание под кожу инфекции. Piktybes, padarytus prokolu, gali tapti rudaisiais sveikatai, o vienkartiniais atvejais - net ir gyvenimu. Vis dėlto, jei jūs ketinate nusipirkti į gerą specializuotą saloną ar patikrintą meistrą - nerimauti ne apie ką.

Kaip nuimti pyragą su batais?

Norėdami nuimti piercing iš blauzdos, jūs turite išimti pierą, o aortas su laiku įsimylėja pats. Jei savęs nepavyksta, galite kreiptis pagalbos į saloną ar ligoninę.

Jūs susipažinote su visais pranašumais ir minimis pirstų eyre. Tik profesionalus specialistas, kokybiškai atlikta darbas ir palankios savybės jūsų organizme suteiks 100% teigiamą rezultatą. Прокалывайтесь su умом, gerbiami skaitytojai!

Skaitykite taip pat

Nuotraukos ir vaizdo puošyba browai

Sunku padaryti pirstų batus
skausmo ar blauzdyti
kaip padaryti пирсинг брови
kaip nuimti piercą su batais
Kirpimas eglės
pasekmės пирсинг брови
Прокол брови
Foto пирсинг брови
Nuotraukos проколо брови
пирсинг над глазом
Antakiai-piercing-1
auskarai-auskarai-vyrams
akių auskarų vėrimas-176
f_142045
kas-piercingi

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 − = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: