Kaip daro tunelius viduje?

Jūs visada norėjote skirtis nuo kitų? Būkite noras turėti savo nepakartojamą ir su nieko nesudėtingą unikalų stilių? Относитесь prie пирсингу daugiau nei лояльно? Tokiu atveju jūs negalėjote domėtis apie tai, kaip padaryti tuneliai ežyse. Данная статья išsamiai nagrins visas ypatybes šios technologijos пирсинган, taip pat nurodo apie galimas pasekmes ir sutrikimus.

Stilius virš visų

Tonelis į viršų yra, iš esmės, labiausiai paplitęs gylis. Jos dydis gali keistis nuo vieno iki penkių centimetrų diametro. Tačiau labiausiai didžiausia avarija akimis nežinomo žmogaus sukelia jos formavimo procesą. Atidarymas dažniausiai yra padaryta metodiniu ištiesinimu. Безболезненным šį procesą pavadinti taip jokiu būdu negalima. В подавляющем большинстве случаев taikoma анестезия. Po, pats savaime, jo atramos formavimas ant metalo tuneliu užpilamas. Panašiai brangakmeniai matosi labai efektyvi ir nemato jo, bet jokiu būdu nepavyks.

Panaši rūšis пирсинга yra labai populiarus tarp jaunimo atstovų, priklausančių įvairioms субкультурами. "Неформалы" - pagrindiniai iš jų. Vadodamasis pagrindiniu principu "išskyrimas iš daugybės", jie pasirengę net ir panašiems radikaliems veiksmams.

Moda прокалывать save ne tik ausys, bet ir kiti plotai тела atėjo pas mus iš vakarų muzikos subkultūrų. Dar 80 metų aišku, kad ši tendencija seka ypač reagio stiliaus atlikėjams. Rusijoje mados priepuolis skirtingų vietovių kūno buvo prienamas palyginti neseniai.

In turn, protėvių tradicijos прокалывания skirtingų vietovių telpa buvo ir lieka Kenijos ir Indonezijos tribūnos. Be to, papuošalai, auskarai vyroje už juos turi ir labai svarbią praktinę reikšmę: patalpose yra patogiai perkelti įvairios rūšies daiktus. Taigi tokia rūšis pirstams už atgalius žmones yra tam tikros rūšies karmas. Be to, didelė reikšmė jiems vaidina dydį atsitraukimo pačios rankos: kiek ji yra daugiau, tuo gražesnė moteris išvaizda ir daugiau karo menininkas.

С чего начать?

dideli tuneliai viduje

Pirmiausia reikia aiškiai suprasti ir atsakyti į savo klausimą: kam tai man? Jei ketinate nedaryti įspūdingo įspūdžio dėl savo draugų ir pažįstamų (tai jūs, be abejo, pasieksite), o po kelių mėnesių nuimkite šią apdailą - bus kur geriau, jei atsisakysite tokios idėjos. Čia reikia kalbos skaičiavimo. Jei planuojate tai padaryti už save ir kokius nors savo asmeninius įsitikinimus - galite pabandyti. Kitaip tariant, turės uždengti tunelius į ausyse, ypač jei jie yra dideli dydžiai. Tai praktiškai visada lemia už save šarvų susidarymą, kurie pasiliks su tavimi visą gyvenimą.

Horrible модная дырка в ухе gali būti visiškai maža ir beveik nepastebėta, ir tiesiog didžiulė. Самые маленькие размеры туннелей prasideda nuo žymių į keletą milimetrų ir baigiasi настоящими hole, kurių iki 50 mm diametro. Dažnai žmonės, kurie nori save padaryti tokį patį ornamentą, pasirenka vieną iš standartinių dydžių nuo 8 iki 40 mm.

Teritorijoje mūsų šalyje galima įsigyti mažus tunelius iki 30 mm. Jei nori šito treso, užsakyti tunelius su didžiuliu diametru reikia tik užsienyje.
Tuneliai į uoste užaugo priklausomai nuo padaryto skylės. Norėdami pasirinkti labiausiai tinkamą variantą, būtina išsiaiškinti vieną svarbų dalyką - kuo mažiau bus atvertas ausyje, tuo greičiau ji pasrastes, jei atsisakoma tokio tipo pirstų.

Небольшая дырка (iki 1 cm) gali sutaupyti savarankiškai pakankamai greitai nėra palikęs net tokios pasekmės. Tonneliai taip pat užtenka, tačiau palieka "patinka" atmintį kaip rudą. Иное дело крупные tuneliai. Jie nebus užaugę visiškai ir visiškai tiksliai po jų bus didelis skrams.

Todėl, jei norėjo daryti panašią apdailą, rekomenduojame pradėti pirmą iš minimalių dydžių. Pasirinkti, norint pradėti tunelį taip pat neberžioti spalvos. Dar mažą juodąjį galima pamatyti iš tolo.

Kaip padaryti tuneliai etiuduose: pagrindinės metodikos

Уясните себе svarbią tiesą: jokiu atveju ne rekomenduojama padaryti tunelius savarankiškai! Šiuo atveju yra didelė rizika užregistruoti infekciją, kurios pasekmės jums tikrai nebus patenkintos. Šiuolaikiniame pasaulyje tuneliai nėra problema už bet kokią kirpimo saloną. Pasižiūrėjęs į panašų instituciją, jums pasiūlyti didžiulę pasirinktį šio rūšies piercingui bet kokiam skoniui ir spalvui. Visuotinai tunelį galima padaryti keliais būdais, o būtent:

  • Plėsdami prokolo mocus;
  • Методом разрезания мочки;
  • Naudojant skalę (ši technologija dar turi pavadinimą pančingas);

Kaip расстигивать tuneliai į uosius galite perskaityti žemiau. Svarbiausia, nespauskite ir pasirinkti labiau tinkamą už save variantą, kiek įmanoma labiausiai šaadiantį. Pirmasis metodas gali patenkinti pacientų žmones. Pirmiausia padaryta prokol močkų ausys, po to ji palaipsniui ir metodiškai tęsiasi. Didelis pliusas tokios technologijos, kad žmogui kur lengviau nustatyti su galutine dydžiu tuneliu, negu su kitais metodais.

Po to, kai meistras проколол мочку, jis įdėtas į ją žiedą. Затем после заживления раны įdėtas specialus расширитель. Jo diametras ne didesnis kaip 2 mm. Praėjus keletam laikui vyksta kita расширитель, jau daugiau. Šis procesas vyksta iki tol, kol nebus gauta tokio skersmens tunelio skersmuo, kurį pageidavo iš pradžių. Be abejo, kiekvienas etapas nešioti platintoju numato išlaikyti auksą švarumo ir higienos. Jei panašus ištiesimas pasiruoškite stabiliai ir reguliariai skausmingai. А как же иначе? Красота reikalauja nukentėjusiųjų. Tačiau per porą mėnesių galėsite mėgautis vaisiais savo entuziazmu.

Kaip padaryti, kad tuneliai į uodegę naudojami perpjovos metu? Ši metodika yra pakankamai paprasta ir greita, tačiau labai skaudi. Ji tinka žmonėms, kurie tiksliai įsitikinę dydžiu tunelio ir nori gauti jį per kelias dienas. Tačiau praktiketas šis būdas yra pakankamai retai.

Paskutinis būdas būdingas kraštutinei pavojui ir rizikai susitraukti. Tačiau jis būtinas tuo atveju, jei žmogus išreiškė norą padaryti labai didelę tunelį. Močiutė разрезается naudojant skalpelį. Ši procedūra atliekama tik su anestezija ir specialiuose salonuose! Jei tai nori grąžinti savo ankstesnę visumą, jums reikės ją uždengti. Зарасти собственными силами ji jau negalės.

Тоннели в ушах

Reakcijos tunelio į uole: reikia žinoti pirmiausia

И вот, jūs tapo sėkmingu savininku tokio originalo ir экстравагантной papuošalai! Tačiau jums pasirodė ir keletas papildomų saugumo priemonių. Apie juos reikia prisiminti, jų reikia laikytis.

Kiekvieną dieną tuneliai ir ešerys turi būti valomi ne tik švariu vandeniu, bet ir antiseptikuoju iki pilno jų užaugusio. Небольшие tuneliai заживают per kelias savaites.
Pakankamai daug žmonių, padariusių tunelius pažymi, kad pradiniame etape reikia nuolat dėvėti galvutę. Priešingu atveju, ausys labai silpnos net per palyginti šiltuoju laiku. Tai jau dažnai pasireiškia progestinėmis ligomis.

Kanalo poveikis gali būti labiausiai nenuspėjamas. Pagrindinis danga yra savaime гноение внутренней части мокчки. Без сильнейших антисептиков čia tiesiog neįvykdyti.

Tarp visų šalutinių efektų reikėtų išskirti nepakeliamą įtampą, blyškių išsivalymą, o kai kuriuose variantuose ir sepsiose. Be abejo, viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir jo organizmo, tačiau bet kokiu atveju, prieš tai padaryti tunelį būtina konsultuotis su gydytoju.

Смотрите taip pat


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − 63 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: