Juda ir žydų tatu

Tatuiruokliai daro ne tik grožį. Dažniausiai jie turi didžiulį reikšmę. Tai gali būti piešinys ar ženklas, skirtas rodyti žmogaus charakterį, atlikti jo gyvenimo pakeitimą ar užrašą, sakantį apie svarbų įvykį, tarnaujantį gyvybės motyvu. Dažniausiai už viršelius pasirinkti Latviją ar hebrają.

Pasirinkęs hebrew, reikia atpažinti atidžiai rašymo teisingumą. Prieš tai padaryk tatu, geriau pasikonsultuoti su žinančiu šios kalbos specialistu ir parašyti frazę iš kairės į dešinę. Kitaip tariant, galima gauti viską, kas yra kita prasmė, arba tiesiog nereikalingas simbolių rinkinys.

Jei nuspręsite daryti žydų tatuiruotes žmonėms, priklausantiems šiai tautybei, įsidėmėkite, kad Judaizme nusidėjote ant bet kokio kūno.

Be kalbos, tokie simboliai tatui naudojami, kaip ir Davido žydas ar Fatima.

Звезда Давида

Ypatingą populiarumą vyriškoje dalyje gyventojų naudoja tatu žydų žvaigždė.

  • Šis religinis simbolis susijęs su Judaismu ir simbolizuoja Dievo ištaką. Du triangeliai, antgaliniai vienas ant kito su viršūnėmis, nukreipiomis į priešingą pusę, sudaro šešis kampus. Ugli simbolizuoja keturis puses šviesos, nebo ir žemės.
  • Треугольники simbolizuoja meno pradžią - подвижность, ugnis, žemė. Ir moteriškas pradžia - vanduo, tekamumas, sklandumas, oras.
  • Taip pat žvaigždė Davidas priskiria apsauginę simboliką. Manoma, kad nusiuntęs ją savo kūnui, yra apsaugotas nuo Viešpaties.
  • Tokia ženklas susitaikyta ne tik su Judaizme, prieš tai heksagramas buvo naudojamas Indijoje, Britanijoje, Mesopotamijoje ir daugelyje kitų tautų.

Pasirinkus tokią tatuiruotę, geriausia naudoti tokius daiktus kaip ašmenys ar rankos. Simbolis visada buvo naudojamas religiniais tikslais, jis vaizduojamas ant valstybės valstybės, Izraelio, ir nereikia blogai elgtis jam.

Рука Фатимы

Tatuiruotė "хамсы" dažniausiai pasitaiko moteriškoje pusėje gyventojų. Paprastai jis vaizduojamas simetriškai, kas skiriasi nuo to paties paveikslėlio palmių.

  • У евреев ir арабов šis ženklas naudojamas kaip amuletas. Manoma, kad jis neša apsaugos funkciją.
  • Šis simbolis taip pat turi sakralų reikšmę. Kita jo pavadinimas рука Бога. Susitiko simbolis dar senovėje kaip Ishtaro, Marijos, Venero ir kt.
  • Iš esmės naudojamas siekiant apsaugoti moteris, didinti laktaciją, stiprinti imunitetą, užtikrinti lengvą ir sveiką pregnenciją.

Хамса в переводе reiškia "penki", Judaizmo ženklas vadinamas "Hand of Miriam", asocijuojasi su penkiomis Toros knygomis.

Taip pat, kad egzistencijos tatuiruotojams yra vardai Jahve ir Dievui, menorai ir enneagramma (devyni liudijimai, apibrėžiantys asmens tipą).

Juda ir žydų tatu
0_3de7f_f72b150b_L
0herbrew007
0herbrew010
60_ccef0247ac3666027682d87247a5605b1331579169
066c2e13da69cda73e07719796cd944d
2014-06-11-shalomtattoo
Bustedhalo
CMM-Glitter-Žydų žvaigždė
erica-lolamvaed1
Hamsachikas
Hamsa-tatuiruotė
hand1
žydų kryžius-tatuiruotė
jewish-tattoo-04
jewish-tattoo-06
jewish-tattoo-07
Jokio tatuiruotė-22
Jokių tatuiruotė-231x300
tatuiruotė5

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 14 = 18

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: