Человек с татуировкой skeleto

Rick Jenest, arba kaip jis dar vadinasi, "Zombie Boy" laikoma labiausiai tatuiruotu vyru pasaulyje. Visas тела Рика покрыто tatuiruotę, kuri vaizduoja žmogaus skelete. Дженест veikia modeliu. Jis daug kartų pakvietė dalyvauti madinguose parodose. Jis net dalyvavo fotografuojant klipą Lady Gaga ir filmą "47 rooninų". Tatuiruotė skeletas privedė Riku pasaulinę liaudį. Jo susiję su pačiais nepamirštamais asmenimis modernioje istorijoje.

Istorija pritraukti tatu skeletas prasidėjo, kai vaikui baigėsi 16 metų. Per praėjusius po 6 metų berniukas užtiesė tatuą, kuris vedė prie šio varianto. Nagrinėjant žmogaus veidą su tatu skelete, iš tiesų matome skardą, kuri skleičia per švelniai odos berniuką. Pažymėtina, kad tatu su tikslumu rodo visus elementus skruos ir atitinka visus Roko skersmens dydžius.

Тело Рика по внешнему виду primena гниющий труп. Pabaigos vaizdas sukurtas naudojant mukus ir kitus požymius nykimo. Viskas patyrė didžiulę sumą už tai, kad labai skiriasi nuo aplinkinių. Pasak Jennesto, tai dar ne pabaiga, yra daugybė detalių, kurios reikalauja tobulinti.

Pagal nuomonę mėgėjams papuošti savo tatuiruotes, reikšmė tatu skeletas yra susijusi su pasauliu pasauliu, mirtimi, greitečumo gyvenimo tam tikros bezdybes. Daugelis nagrinėja skeletą ir jo dalis kaip panašią amuletę, kuri sugeba apsaugoti nuo priešlaikinės ir netyčinės mirties. Тату taip pat tarnauja priminimą, kad viskas šiame pasaulyje turi pabaigą, ir nėra verta tai bijoti.

Tatu skeletas ant rankos leidžia apžiūrėti visus elementus kineskopus, falangai, fungus, šonkaulius. Такие тату делают, преимущественно, мужчины, nes dėl хрупком moters televizijos vaizdas bus atrodyti keletą nellepo. Mes stengėmės surinkti nedidelę tatuiruotės kolekciją kaip skeletą ir tiesiog nuotrauką Riką Jenestą.

Skaitykite taip pat

Фотогалерея

тату Рик Дженэст 4
тату Рик Генест 5
tatu Рик Генест 6
тату Рик Генест 7
тату Рик Генест 8
тату Рик Генест 9
тату Рик Генест 10
тату Рик Генест 11
тату Рик Генест 12
тату Рик Генест 13
тату Рик Генест 14
тату Рик Генест 15
тату Рик Генест 16
тату Рик Генест 17
тату Рик Генест 18
тату Рик Генест 19
тату Рик Генест 20
тату Рик Генест 21
tatu Рик Генест 22
тату Рик Генест 23
тату Рик Генест 24
тату Рик Генест 25
тату Рик Генест 26
тату Рик Генест 27
тату Рик Генест 28
тату Рик Генест 29
тату Рик Генест 30
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

24 − 22 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: