Balti татуировки

Kelyje į sprendimą padaryti sau tatuiruotę mes susiduriame su daugybe klausimų, susijusių su stiliumi, dydžiu, vieta, reikšme ir kt. Didžioji dalis žmonių neapsimoka virš spalvos tatu, dažniausiai tai tiesiog nereikia.

Jei motyvas už vaizduotę yra kažkas iš realiosios gyvenimo, pvz., Gyvūnas ar gėlė, mes perkelkime tokį vaizdą ant odos, išsaugodami natūralius natūralius spalvus. Kai kurie pasirenka juodos ir baltos spalvos variantą. Šiuo atveju tatuiruotė daroma tiktai juodos spalvos, arba naudojama daugybė spalvų atspalvių. Tačiau nedaugelis jaučia apie baltus tatuiruotes!

Sunku pasakyti, kaip ir kai tatuiruotes baltos spalvos atsirado pirmą kartą. Galima daryti prielaidą, kad Rusijoje beviltišku pigmentu susiformavo dar 90-tieji metai. Nuo tų metų menininkų meistriškumas ir medžiagų kokybė žymiai padidėjo, o baltieji tatuojami vis dažniau pasitaiko mėgėjams meno tatuiruotės.

Эскизы-тату-белой-краской
Тату-белой-краской-на-запястье
Тату-белой-краской-на-плече
Тату-белой-краской-у-девушки
Тату-в-белом-цвете

Populiariausi gandai apie tatu baltos spalvos

Kaip jau supratau, balti татуировки uzliesta specialiuoju pigmentu (dažantis). На пространствах интернета galima rasti keletą populiarių myfų ir legendų, susijusių su tokiais наколок:

  1. Vienkartiniai tatuiruokliai yra mažiau pastebimi ir nepastebi dėmesio
  2. Žinoma, tai ne visai taip. Beliu tatuiruotę bus sunkiau atskirti nuo pirmo žvilgsnio, bet visiškai nepastebima, ji tiksliai nebus. Išorės viršeliai balta spalva šiek tiek panašios į rezultatą šraiminei - dar viena rūšis dekoravimas savo kūno. Tačiau, skirtingai nuo šarmų, tuo atveju, kai tatu ant odos neužsiterpti rudos, o paviršius yra tolygiai ir lygus.

  3. Baltieji tatu greitai praranda savo formą ir spalvą
  4. Be devyniasdešimties metų visiškai tiksliai buvo atvejų, kai baltieji tatuiruotės buvo išpūsti, spalva pasirodė netinkama, su laiku reikėjo pasinaudoti korekcija ir perdėlimu. Kaip ir su ultravioletiniais antbriauniais, viskas priklauso nuo kokybė pigmento. Į mūsų laiką ši problema išlieka toli nuo toli. Хотя еще раз призваем Jus atidžiai pasirinkti мастера ir salonas, į kurį patikėkite savo kūno!

Pagrindinė ypatybė balto tatuiruotės yra tai, kad šis atspalvis yra šviesesnis nei natūralus odos spalvos. Именно поэтому под воздействием išorinių faktorių, spalvos dažai gali skambėti šiek tiek šiek tiek.

Labai svarbu, kad per procedūrą paviršiuje nepatektų papildomų medžiagų. Любая примесь, pavyzdžiui, частички переділки, pagal kurią dirba meistras, gali šiek tiek suplakti bendrą spalvą.

Bet kokiu atveju, prieš sprendžiant padaryti tatuiruotę baltos spalvos, pasikonsultuokite su meistru. Jis papasakos, kaip tokia įvaizdis bus žiūrima į jūsų kūną, ir ar yra priežasčių už nerimą.

Что можно изобразить белым цветом?

Viskas, kas nori. Dažniausiai privalu pamatyti mažus geometrinius figūrėlės, žvaigždes, kryžius, bet kartais ir pakankamai erdvios sudėtingos nuotraukos. Tai yra, dažniausiai, variacijos mešendo. Norėdami būti originalesnėmis, merginos pasirenka baltąjį pigmentą vietoj laikinosios kna.

Iš esmės, pagal pobūdį tatuiruotės vaizdais, dažais dažniausiai persikelia su blackwork - geometriniais vaizdais, kuriuose yra juodos spalvos, ką galite pamatyti, pažiūrėję į nuotrauką!

Skaitykite taip pat


Foto белых tatu

Интересная-белатя-тату-на-голени
Татуировка-белой-краской-внизу-живота
Татуировка-белой-краской-на-голени
Татуировка-белой-краской-на-плече
Татуировка-дерево-белой-краской
Татуировка-с-розами-белой-краской
Тату-мастер-йода-белой-краской
Наколка-белой-краской-на-кистях
Тату-надпись-в-бело-цвете
Тату-перо-белой-краской
Тату-птичка-белой-краской
Тату-с-белой-краской-на-лопатке
Узор-белой-краской-на-руке
Фото-белой-татуировки-зі-žvaigždės
Фото-тату-надписи-белой-краской

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: