15+ nuostabių baltųjų rašalo tatuiruočių idėjos

Kas yra tatuiruotė, kuri nėra gana tatuiruotė? Balta rašalo tatuiruotė! Nors paprastai jūs negalite pamatyti šių dizainų, jie rodomi juodu rašalu, todėl naudotojas turi tikrą paslaptį, kad jie slepiasi. Puiku! Jei esate tamsos ir paslapčių mylėtojas, tada patikrinkite šią baltos spalvos rašalo tatuoklių rinkinį.

Tatuiruočių mėgėjams nuolat galvodavę apie naujus būdus sukurti unikalius ir nuostabius tatuiruotes, gimė baltojo rašalo tatuiruotės koncepcijos menas. Nors daugelis žmonių naudojasi odiniais auskarais, norėdami paragauti savo tatuiruotės dizaino, baltos spalvos rašalo tatuiruotės atneša naują gyvenimą į rašalo pasaulį, todėl jūs galite visiškai kitaip atrodyti tatuiruotę, stovėdami juodos šviesos buvimu. Taigi, baltųjų rašalo tatuiruotės tapo gana populiarus prašymu tarp klubų lankytojų ir pramogų. Šių tatuiruotės koncepcija užima ypatingą bespalvio rašalo tipą, kuris atrodo baltas, esant normalioms šviesoms. Tačiau rašalas saugo šviesą tam tikru mastu, todėl jis šviečia juodos šviesos buvimu. Ar galėtumėte artimiausioje ateityje įsigyti kokio nors naujo rašalo? Galbūt norėsite apsvarstyti balto rašalo tatuiruotę, kad pridėtumėte savo tatuiruotes į individualumą - tegul šios idėjos padės jums pakeliui.

tumblr_mnpht1wh5Q1s22fnlo1_1280 baltos spalvos piršto-paukščio tatuiruotė baltos spalvos kojų tatuiruotė

cde82b86279001fff67ac07dc7fd0876

Kaip matote, baltos spalvos rašalo tatuiruotės dažnai gali būti panašios į veidą ir atrodyti taip, tarsi pati oda būtų šeriama tam tikru būdu, nes gali atrodyti, kad tatuiruotė išauga iš odos. Vis dėlto tai nėra atvejis - tai labiau kaip optinė iliuzija. Šis neįtikėtinas meno pasaulio pridedamas vienas iš realistinių tatuiruotės įspūdžių. Nors kai kurie mano, kad tai susiję su rašalo spalva, dauguma tatuiruočių specialistų mano, kad tai yra realistiško dizaino, spalvos ir šepečių su tamsesniu rašalu trūkumas, kuris dažnai gali pralenkti natūralią odos spalvą ir padaryti šešėlį sunkiau pamatyti ant odos paviršiaus. Balto rašalo tatuiruotės samprata yra tokia, kad kai rašalo dirbiniai yra ant skirtingo apšvietimo, pavyzdžiui, juodos spalvos šviesos, o kartais net ir apšvietimo spindulių šviesos - tatuiruotė atrodo švyti. Natūralioje šviesoje rašalas gali būti šiek tiek sunkiai matomas iš tolo, todėl kai kurie žmonės pasirenka įdėti baltąjį rašalą per esamą tatuiruotę ir sukurti du visiškai skirtingus dizainus!

šoninės juostos balta rašalo tatuiruotė

Kalbant apie baltojo rašalo tatuiruotės sąvokas, galite pasirinkti bet kokį dizainą, kurį galėtumėte pamanyti, tačiau kadangi šie tatuiruotės turės švytėjimą ir gali būti sunkiau matyti įprastu apšvietimu, daugelis žmonių nori būti kūrybiški savo dizaino elementais. Nors kai kurie iš populiariausių baltojo rašalo tatuiruotes yra kūno žaizdos, gore elementai ir angelo sparnai - galimybės yra begalinės. Kai kurie iš šių tatuiruočių yra absoliučiai nuostabūs, ypač kai jie paviršiaus juodoje šviesoje, nes jie atrodo švyti, kartais šviesesni nei juodoji šviesa.

Tattoo1

Gyvūnai ir skeletai dažnai yra populiarūs elementai tarp baltojo rašalo tatuiruotės dizaino. Kadangi šie elementai gali suteikti realią vertę ir kreiptis į bet kokį tatuiruotės dizainą, tai, kaip juos padaryti šioje formoje, atrodo beveik kaip antroji gamta! Nors garsiausios baltos spalvos rašalo tatuiruotės yra viso kūno skeleto tatuiruotės, kurios skleidžia visą kūną, paprastai jas atlieka scenos atlikėjai ir iliuzionieriai. Nors neįprasta matyti šias tatuiruotes ir atsitiktiniuose žmonėse.

trend-alert-white-ink-tattoos - big-msg-136761986813

Nors baltieji rašalo tatuiruotės yra gana visuotinai paplitę tarp abiejų lyčių, vyrai dažniau gauna didesnius baltojo rašalo tatuiruotes nei moterys. Moterys, atrodo, nori naudoti baltojo rašalo tatuiruotes, kad sukurtų dangaus modelius ir formuluotes, o vyrai dažniausiai renkasi daugiau kūrybiškesnių dizainų, tokių kaip pilnas skeletas, gyvatės, o kartais ir juokeliai ar su kortelėmis susiję elementai.

tumblr_lukjevJaG31qabm1ao1_500

Įdomus būdas pristatyti baltojo rašalo tatuiruotes yra viduje arba bendradarbiaujant su tradicine rašalo forma. Daugelis žmonių nori gauti šiek tiek balto rašalo, naudojamo kartu su įprastine tatuiruotė - nesvarbu, ar jis yra spalvotas, ar juodas ir pilkas. Tai gali labiau pabrėžti tam tikras tatuiruočių dalis, pvz., Dangų, debesys, fono scenos ar net pridėjus tam tikrų elementų į tatuiruotę, kai apšvietimas pasikeičia. tumblr_m5gvs0NHrm1r84j3fo1_500

Jūs taip pat galite pamatyti žmones, kurie tampa labai kūrybingi - tatuiruočių dizaino unikalumą išskiriant į kitą lygį, naudojant baltą rašalą per esamą tatuiruotę, kad juodos spalvos tatuiruotė visiškai pasikeistų. Pavyzdžiui, žmogus, turintis rankoves ant kiekvienos rankos, gali būti pavargęs nuo jų konstrukcijos, tačiau, kadangi tatuiruotė yra visiškai rankovė, dizaino keitimo ar apipjaustymo būdų nėra daug. Tokiu atveju jie gali naudoti baltojo rašalo tatuiruotę, kad galėtų perkelti savo esamą tatuiruotę į visiškai kitokį modelį. Savo ruožtu jų tatuiruotė įprastoje šviesoje egzistuoja kaip įprasta, tačiau kai įsijungia juoda šviesa, galite pamatyti visiškai skirtingus elementus. Tokiais atvejais daugelis žmonių pasirenka baltojo rašalo tatuiruotes, kurių formos krenta kortų denio forma, kuri atrodo nesaugiai juodoje šviesoje.

tumblr_m38gpqi2vc1r0wsywo1_500

Renkantis balto rašalo dizaino elementus, turėtumėte apsvarstyti, kaip tatuiruotė atrodys abu tipų šviesos nustatymuose. Nors daugelis žmonių nelabai laiko praleidžia juodą šviesą, jūs turėsite užtikrinti, kad jūsų tatuiruotė būtų matoma įprastoje šviesoje, nes daugelis šių tatuiruotės tipų atrodys ne daugiau kaip odos trūkumas arba padidėjęs prekės ženklo naudojimas, ypač mažesni tatuiruočių dizainai. Dėl šios priežasties daugelis tatuiruotės mėgėjų pasirenka tik paprastą formulę arba žvaigždes, kaip jų pasirinkimą baltuosiuose rašalu. Kol baltos spalvos rašalo tatuiruotes galima padengti tradiciniais rašalais, daugelis žmonių pripažįsta, kad tam tikru laiku tam tikru apšvietimu jie gali matyti šiek tiek švytėjimo iš tatuiruotės, net jei originalus baltojo rašalo dizainas nebėra matomas.

180636635023541982qHndvKiKc tumblr_l4433g7kS21qzi9vio1_500 tumblr_m88fwddapB1rd3bwvo1_500

white_ink_tattoo_trend_content

Čia yra keletas puikių baltųjų rašalo tatuiruotės dizaino, kad bus smūgis savo mintis, ypač jei matote juos arti ir asmeniškai! Būkime pirmuoju, kuris pasakys, kad tai yra vienas iš dažniausių būdų, kaip jūsų rašalas ir asmenybė išsiskiria virš poilsio, ypač klubo aplinkoje. Tačiau, rūpinantis šiais tatuiruočių tipais, galbūt norėsite užtikrinti, kad kalbėtumėte su savo atlikėju, kad nebūtų jokių specialių nurodymų, kuriuos turėtumėte laikytis, nes daugelis priežiūros priemonių gali praeiti iš anksto. Dauguma baltos spalvos rašalo tatuiruotės dizainų turi trukti iki 15 metų, kol nebus būtina paliesti, kad išlaikytų savo švytėjimą juodoje šviesoje.

baltos spalvos rašalo tatuiruotė

baltos spalvos rašalo tatuiruotės ant juodų žmonių1

x-ray-white-ink-tattoo

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 + = 24

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: