Sizin İçin 30 Bisiklet Dövme Fikirleri

Kendi bacaklarımızdan ayrı bir yer almak için kullanılan en popüler formlardan biri bisiklettir. Bir yerden diğerine ulaşmak için kendi enerjimizi kullanan bir kişi olduğu için, bu tema insanlar için bir hayli cazip olmaya eğilimlidir. Durum böyle olduğu için, birçok kişinin bu nesneyi dövme tasarımı için kullanması mantıklıdır.

Bazı insanlar dövme tasarımına sadece bisikletle giderler, diğerleri ise diğer unsurlarla birlikte ya da onsuz diğer parçaları için giderler. Bazıları ilginç bir görünüme kavuşurken, diğerleri özel olarak kişisel hale getirmek için başka öğeler ekliyor.

Biraz hayatlarımızı nasıl gördüğümüzün bir parçası. Bazıları bunu tekerleklerin sonsuz dönüşü olarak görürken, diğerleri tekerlekleri dönerken kayma olarak görür.

bisiklet dövmesi (25)
Kızın bisiklet tasarım dövmesi: Sadece temiz çizgilerle bir bisikletin basit resmine bir göz atın! İyi görünmüyor mu? Gerçekten iyi değil mi? Bir kızın çevrim dövmesini görebiliriz, ancak bu basit bir şekilde görülebilir.

bisiklet dövmesi (19)

Oğlan omzuna bir bisiklet sürmek:
Bu dövme, okul bisikletlerini okula geri gönderdiğimiz okul günlerini anımsatıyor. Üstelik bu dövme, ahşapta çizeceğimiz ve tekrar resmi yeniden üretmek için kağıda baskı yapmak için mürekkep ekleyebileceğimiz resimlere sahip. Çocuğun dikkatsizce bisiklete binme saplarını tutmadan kullandığını görüyoruz.

bisiklet dövmesi (16)
Bisiklet Tekerlekleri üzerinde Balerin:
Bu, balerin'i havada havada yüzen bir kişi olarak gördüğümüz kadar yaratıcı. Ayaklarıyla havada yüzen balerin yerine, tekerleklerin üzerinde yüzen olarak gösterilmiştir. Balerin ellerini tuttuğu yol da, tipik balerini küçük bir bükülme ile göstermenin güzel bir yoludur.

bisiklet dövmesi (26)
Sökme eti sabit dişli dövme:
Bu dövmeli bu kişi bisikletini oldukça ciddiye alıyor gibi görünüyor. Bu yırtık beden dövmesi, ayrıntıların gösterilme şekli açısından dikkat çekiyor. Bu dövme, cildin vitesin bittiği yerden kaldırılmış gibi görünüyor.

bisiklet dövmesi (2)

Edward Gorey’nin “Epileptik Bisiklet” ten bir sahne:
Sokaktakileri önemsedikçe, yaşlı bir çiftin harika zaman geçirmesiyle burası komik. Bütün sahne sizi neşe dolu bir hale getirmek istiyor. Bisikletin altındaki hızlı hat, daha büyük bir hızda hareket ettiklerini hissettiriyor.

bisiklet dövmesi (3)
Bisiklet dövmeler:
Mesele şu ki, bir bisikleti asla bir dövmede kullanılabilecek bir şey olarak düşünmüyorsunuz, ama yukarıdaki örneklerden görebileceğiniz gibi, çoğu şeyden ilham alınması mümkün. Daha fazla Bisiklet Dövme Soğuk Örnekleri bisiklet severler için:

bisiklet dövmesi

bisiklet dövmesi (1)

bisiklet dövmesi (4)

bisiklet dövmesi (5)

bisiklet dövmesi (6)

bisiklet dövmesi (9)

bisiklet dövmesi (10)

bisiklet dövmesi (11)

bisiklet dövmesi (13)

bisiklet dövmesi (14)

bisiklet dövmesi (15)

bisiklet dövmesi (17)

bisiklet dövmesi (18)

bisiklet dövmesi (20)

bisiklet dövmesi (21)

bisiklet dövmesi (22)

bisiklet dövmesi (23)

bisiklet dövmesi (24)

bisiklet dövmesi (27)

bisiklet dövmesi (28)

bisiklet dövmesi (29)

bisiklet dövmesi (8)

bisiklet dövmesi (7)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: