25 Salvador Dali Dövmeler

Tarihteki en tuhaf karakterlerden biri ve botun büyük bir megalomanyakı Salvador Dali'den başkası değildi. Kendisi usta bir pazarlamacı olmak, onun garip ve garip davranışları, gösteri için bir bağlam olarak alındı.

Dali tarafından akredite edilen 1500'ün çoğu tablosu sürrealist idi. Dali ayrıca heykel, moda ve fotoğrafçılık gibi kendini ifade etmek için diğer araçları da kullandı. Bu yüzden, Dali'nin pek çok hayranı, kendi eserleri ve bedenleri üzerinde kendi imzasını taşıyan eserlerini alarak ona olan sevgisini ifade etmeye karar verdi. Bu dövmelerin bazı tasarımları bu makalede sunulmuştur. Bu benzersiz resmi izlemekten keyif alacağınızı umarız.

Eksantrik Salvador Dali Dövme

Birçok dövmede Dali, gözlerinde sürpriz ve şoka maruz kalmanın bir ifadesiyle tasvir edilir. Bu, Dali tarafından dikkat çeken bir taktik olarak yaygın olarak kullanılan bir ifadeydi. Ayrıca bıyığı göz alıcıdır. Bazıları bu dövmeyi siyah renkle boyamak için kullanırlar, diğerleri ise yukarıdaki tasarımın renkli dövmesini seçer. Her ikisi de güzel gözükse de, renkli olanı bir sürrealistin dövmesine benziyor.

salvador dali dövmesi (2)

Bir başka eksantrik Salvador Dali Tattoo

Bazı dövmeler, Salvador Dali'yi geniş açık gözlerle ve ağrılı bir ifadeyle kıvrılmış bıyıkla canlandırır. Dövmenin detaylandırılması, bu çekici dövmeyi gözden kaçırmanıza izin vermez.

Salvador Dali portre dövme şapka ile

Bu güzel dövmede şapka mükemmel bir dokunuş sağladı. Ayrıca kuş varlığı da seçkin. Yine de, geniş açık gözleriyle, tüketici showmanının ifadesini görmezden gelemezsiniz.

salvador dali dövmesi (6)

Salvador Dali Dövmeleri resimlerine dayanarak

Seçmek için bir başka güzel seçenek bu harika şovmen ünlü eserleri. Aşağıda gösterilen resimler, Salvador Dali'nin resimlerinde tasarlanan farklı dövmeleri gösteriyor ve günümüzün geri dönüşü gibi büyüleyici.

salvador dali dövme (1)

Göz Salvador Dali Tattoo ile Müzik Notu

Bu ilginç ve benzersiz dövme, Salvador Dali'den başkası olmayan bir gözle bir müzik notasını canlandırıyor. Basit ama benzersiz bir tasarım, çok güzel ve etkili olan sürrealizmin güçlü bir etkisine sahiptir.

salvador dali dövmesi (14)

Dali Stil Saat Dövme

Salvador Dali'nin birçok resmiyle ilişkili çok ünlü bir makale saatti. Yani, Salvador Dali dövmelerinden bazıları da bu gerçeği kutluyor ve Dali'nin büyük etkisini gösteriyor. İlk bakışta kolay gibi görünse de, aslında bu dövmenin tasarımı daha zor.